KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

LTP Grout Protector - ochrana kamene spárovací hmoty


529 Kč s DPH
skladem
LTPGroutProtector600ml

Sprej, který vytváří ochranou vrstvu na přírodním kameni a spárovací hmotě a chrání tak před vniknutím vody, mastnoty a nečistot. Jednoduchá aplikace, obzvláště vhodná na štípaný nebo hrubý přírodní kámen.LTP Grout Protector - ochrana přírodního kamene a spár

Popis: Vytváří bezbarvou ochranou vrstvu a pomáhá chránit pórovité spárování na stěnách a podlahách před vniknutím vody, nečistot, mastnoty a vodního kamene, přičemž usnadňuje udržování čistoty ošetřených povrchů. 

LTP Grout Protector je ideální pro použití ve sprchových koutech.

Tento produkt používaný jako "krycí nátěr" představuje snadný způsob další ochrany přírodního kamene. Prostřik z většiny povrchů úplně zmizí a nezanechá žádné reziduum, které se obtížně odstraňuje.

Při tmelení pórovitého kamene a před aplikací prostředku LTP Grout Protector se pro dosažení nejlepšího výsledku doporučuje použít tekutý impregnační prostředek jako např. LTP Mattstone nebo LTP Colour Intensifier. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Ochrana před vniknutím vody, mastnoty a nečistot

Pokrytí: 600 lineárních metrů v závislosti na velikosti spár a potřebného počtu nátěrů. 5-25m2 obkladu a spárovací hmoty v závisloti na pórovitosti a potřebném množství nátěrů. 

  images-2.jpeg Video: Podívejte se na krátké video, které Vám blíže představí LTP Ochrana kachliček a spárovací hmoty.

Přehled výrobků společnosti LTP naleznete zde

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava