KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Lněný olej na cihlovou dlažbu 2L - LTP Boiled Linseed Oil - olej k ošetření cihlové dlažby, terakoty


518 Kč s DPH
na objednávku
LTPBoiledLinseedOil2L

Tradiční před-nátěr na cihlovou dlažbu, terakotu. Nabízí dobrou mechanickou pevnost. Pouze k vnitřnímu použití.LTP Boiled Linseed oil 2L - ušlechtilý lněný olej k ošetření cihlové dlažby, tarakoty. 

Popis: Tradiční před nátěr na cihlovou dlažbu terakotu. 

Bohatý, zlatě zbarevný olej, který se používá jako před impregnace u ručně i strojově vyráběné cihlové dlažby. Vyplní a zpevní otevřené póry cihlové dlažby a chrání tak před vniknutím špíny, nečistot a tekutin. Nabízí dobrou mechanickou pevnost nehořlavé cihlové dlažby.

Důležité: Nenechávejte olej oxidovat na povrchu dlaždice. Odstraňte veškeré přebytky, které nejsou absorbovány do dlaždic do 30ti minut po aplikaci pomocí čisté tkaniny, případně k odstranění oleje použijte malé množství samotného oleje na hadříku. Experimentujte na náhradních dlaždicích, abyste zjistili počet vrstev potřebných k dosažení plné saturace.

Pozn. Použité hadříky s LTP Boiled Linseed olejem můžou představovat riziko požáru. Zlikvidujte veškeré použité hadříky dle instrukcí na balení oleje. 

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava