KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBY PRO VÁŠ INTERIÉR

mobil: +420 773 450 793 | email: info@interierstone.cz

Přírodní kámen - šperk Vašeho interiéru…

interierstone.cz - přírodní kámen v interiéru

Naleznete u nás nabídku luxusních obkladů a dlažeb z přírodního kamene, stavební chemie na přírodní kámen a v neposlední řadě také prostředky k impregnaci přírodního kamene, jeho údržbě a čištění.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS?


Prostředek na čištění zámkové dlažby

Jarní čištění zámkové a betonové dlažby

Firma INTERIER STONE s.r.o. rozšiřuje sortiment anglického výrobce chemie na kámen, společnosti LTP, o další efektivní čistič zámkové, betonové dlažby a kamene v exteriéru.  LTP Mouldex je je..
Čištění dlažby letiště Václava Havla

Čištění dlažby na pražském letišti

Skvělá zpráva nejen pro nás!  Náš odběratel vyhrál výběrové řízení na čištění a impreganci dlažby na pražském letišti. K čištění zde bude použit prostředek LTP Grimex a jako..
Mramor dlažba

Instalace dlažby na sraz? Modní výstřelek, který nestojí za to!

Instalace dlažby tzv. "na sraz" V poslední době se nás stále více zákazníků snaží přesvědčit, abychom jim obklady a dlažby instalovali beze spár tzv. "na sraz". Upřímně nevím, odkud..
Srdce dětem

Darujeme úsměv

Vánoční svátky ve většině z nás vzbuzují pocit nostalgie a nutkání dělat dobré skutky, na které v pracovním vytížení máme jen málo času.  Letos jsme se proto rozhodli, podpořit projekt..
Koupelna z travertinu

Obklad z travertinu je vhodný i do menší koupelny

Líbí se Vám koupelna z travertinu, ale říkáte si, že Vaše koupelna je na použití travertinu příliš malá? Podívejte se na fotky několika realizací z roku 2014, kde se travertin použil..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Starší články »

Katalog INTERIER STONE ke stažení v PDF Kamenná poradna Rychlá doprava
Najdi nejbližší prodejnu

Najděte nejbližší prodejnu ve Vašem okolí. Stačí když vyplníte vaše poštovní směrovací číslo a nebo název Vaší obce/města.
Najít prodejnu
Doprava

doprava